Slovenian Bronies 23 members · 14 stories
Comments ( 17 )
  • Viewing 1 - 50 of 17

Hoj! Bo šel kdo od vas na kakšno poni konvencijo v letu 2014?

Oz. ali je že kdo letos (2013) oz. lani (2012) bil kje?

Evil
Group Admin

Ne še, a veš za kašno ki bo blizu?

deleted_account
Group Admin

Yeah...magari da bi lahko šou kam :/, če ne pa organizirat domačo

Konvencija v pravem pomenu besede, je GalaCon, ki je tudi najbližje. Letos bo 2 in 3 Avgusta, Ludwigsburg, Nemčija.
Potem pa so še francoski Bronydays, angleški BUCK in finski Crystalfair. Za kakšne manjše pa še ne vem.
Če bo pa kakšen nov, pa tudi ne. Bo treba mal izvidnice naredit.

Lahko pa tudi kakšno domače srečanje organiziramo.

Bom šel letos na GalaCon. Upam, da pride kdo zanimiv.

Evil
Group Admin

Od naštetih sta meni edina možna GalaCon, pa Buck... zna bit da bom šel na kerega od teh dveh, s tem da Gala verjetno samo če bom najdu koga, ki bo prispeval za benz.

Drugače pa lahko nekej bolj lokalnega zorgarniziramo pa če ornk skup stopmo lahko tut še kakšne ustvarjalce iz amerike pripeljemo samo bi nas moglo bit dost da lahko z vstopnino pa tem pokrijemo njihove karte in nastanitve, pa najem prostora. Lahko pa tut nardimo sam kak manjši get-together...

HearthFire One
Group Admin

Jaz bi ful šo na nekaj takega : D

Če bi šli skupaj, se bi morali že Januarja odločit, kam. Da se kupijo karte in rezervira prostor za prespat, ipd. Ker februarja je npr. za Galacon že skor ves Ludwigsburg rezerviran za tisti termin.
Cene kart so določene, za prespat pa npr. skupina lahka prišpara za več kot 70%. Npr. soba za 8 ljudi je lahko npr. 10-20€ po osebi na noč, drugače pa npr 30+€.

Bo pa v 2014, zgleda, da nekaj novih conov v Evropi.

Torej, kdo bi šel na GalaCon 2014? Jaz grem; verjetno kot Vendor (prodajalec).
To in pa, da bi eno malo srečanje naredili; ko nas je glih 9+(če še slučajno pride kdo), da kako rečemo. in se spoznamo ipd. Torej? :pinkiesmile:

Evil
Group Admin

A se že da karte dobit?
Koga/kaj boš zastopal/prodajal?

Sem za tudi za lokalno srečanje.

Od 10.2 naprej bodo na voljo. Cena osnovne je 64€. Na uradni strani Galacon več piše.

Prodajal bom miniature :)

Ko bo pa vreme lepše, bi pa lhko imeli kakšno srečanje. Kje bi pa bilo najboljše?

Evil
Group Admin

Za galacon smo se na skypu zmenili da gremo skupej z kombijem, pride tako tudi najceneje. Kar se pa srečanja tiče smo pa zaenkrat zmenjeni v Ljubljani, prostor sam pa še iščemo. Maš kašno Idejo?

En Mcdonalds al pa Burger king; al pa kej tajga? Za začetek. Če Ljubljana, je najboljš kje v BTC (parkirni prostori pa to).

Karte za GalaCon so naprodaj!

Alexander White
Group Admin

Js osebn nism najvećji fan McDonaldsa sam če bi blp drugim kul lahk tut tam mamo, sam pomoje bi blo res treba za ceu dan neke aktivnosti organizirat kr se nekaterim se ne splača vozit u lublano da bi se s kom ob kavici kej mal zmanu.

Vprašanje za GalaCon. Ste si že kupili karte in rezervirali prostor za prespat?

Evil
Group Admin

Zaenkrat še ne

Potem pa, če imate resen namen iti, da se takoj zmenite, ker:
1ič: več kot 1/2 kart je že prodanih,
2gič: aprila, maja bo cena zrasla za +10€, mogoče več,
3ič: sobe v Ludwigsburgu ali celo Stuttgartu bo zelo teško dobiti oz. bodo zelo drage, hosteli pa bodo tudi polni.
Jaz imam vse tri zadeve porihtane, vendar ne spim od zgoraj navedenih krajih, ampak 15min oddaljenem Winnenden: ima trgovine, mcdonalds ipd. Pa še ko greš v Ludwigsburg, ni nobene gužve in se, če imaš npr. kombi/avto, ga lahko na parkirni prostor, ki je zraven Con-a, zastonj parkiraš (vikendi imajo zastonj parkirnino). Le Village se drugače imenuje moj hotel.

Je pa na eurobronis.org model z imenom derpwave, ki za hostel v stuttgartu zbira ljudi iz drugih držav, da potem rezervira za ta termin prostor.

Torej: če prav je Galacon še daleč, ironično časa ni!

  • Viewing 1 - 50 of 17