The Polish Writers Society 95 members · 257 stories
Comments ( 55 )
  • Viewing 51 - 100 of 55

996848
To może i ja się przedstawię. Nazywam się Maciek, studiuję na 5 roku biotechnologii a także na 2 roku filologii angielskiej. Interesuję się samolotami z czasów I i II wojny światowej, gram na gitarze i sporo piszę. W fandomie siedzę mniej więcej od początku 2012 roku, początkowo broniąc się rękami i nogami przed jakąkolwiek twórczością własną, obecnie piszę epickich (jak na mnie, żaden tam Fallout: Equestria) rozmiarów fanfik o wojnie.

Witajcie przyjaciele,
Jestem Marta, nikt mnie nie zna i nie wiem, po co dołączyłam do tej grupy :twilightsmile:

Mam 15 lat, więc jestem bardzo naiwna, zadowolona z życia, szczęśliwa i pozbawiona głębi charakteru. Bywa i tak. Dzielę ludzi na przyjaciół, przyjaciół w kryzysie i przyjaciół, których jeszcze nie znam. Do każdego znajomego zwracam się "przyjacielu", bo nigdy nie pamiętam imion.

Angielskiego uczę się w szkole, na wymianach oraz w internecie, więc mój poziom znajomości języka jest średni, ale radzę sobie z czytaniem. Kiedyś przetłumaczyłam dwa krótkie fiki na polski i może przetłumaczę więcej. Piszę też fanfik, który publikuję na pewnym forum.

Poza MLP interesuje mnie literatura ("Przeminęło z wiatrem", "Wichrowe Wzgórza", "Hrabia Monte Christo" to zdecydowanie ulubione książki), poezja, esperanto, często zajmuję się pracą z dziećmi (jako opiekunka, korepetytorka, pomocnica przedszkolanki bądź starsza siostra dla czwórki rodzeństwa). Jestem osobą bardzo gadatliwą i pełną samozachwytu, więc najgorsze pytanie, jakie można mi zadać to "Czy możesz opowiedzieć coś o sobie?".

Witam wszystkich mlpowców :twilightsmile:

Nie należę do tych którzy lubią opowiadać o sobie ale coś tam z siebie wyduszę. Nazywam się Shadowcolt i niedawno dołączyłem do grona użytkowników na tej stronie, chociaż fanfiki czytuje już od 2012 roku kiedy zostałem pożarty przez mlp:fim. Jakiś czas temu zdecydowałem się na napisanie swojego własnego opowiadania Where The Heart Is At.

Lubię książki z gatunku kryminał i fantasy i to z nich jak i z fanfików, czerpię inspirację dla moich przyszłych opowiadań.

Pozdrawiam :eeyup:

Witam wszystkich :eeyup:

Jestem Piotr i mam 14 lat. Nie pamiętam od kiedy dokładnie jestem w fandomie, gdzie na początku gimnazjum. Moimi hobby są pisanie, czytanie książek i oglądanie seriali (np. MLP lub OUaT). Jeszcz niestety nie napisałem niczego większego, ale mam nadzieję, że tutaj mi się to uda.

Angielski znam na dosyć dobrym poziomie (certyfikat FCE). Bardzo dobrze znam gramatykę, lecz jak dochodzi do słownictwa to nie wypadam najlepiej :fluttershysad: Na szczęcie istnieją słowniki i wspaniałe fanfiki na tej stronie.

Mylę, że to wszystko o mnie. Mam nadzieję, że mój wkład w FIMFicton nie skończy się na chęciach

Pozdrawiam, Mershyt

Witam, nazywam się Jan i jestem studentem mechatroniki. Jestem w fandomie od jakiegoś 1,5 roku, ale dopiero teraz postanowiłem się nieco uaktywnić, a nie tylko z cienia oglądać. Moim hobby oprócz kucyków, są książki wszelkiej maści, historia w szerokim znaczeniu, fantastyka i gry RPG (czytaj: jestem nerdem). Raczej nie planuję niczego pisać, bo niestety językowo to jestem straszny leser (chociaż ta strona mi z tym baardzo pomogła) i trochę za niestały jestem.
Pozdrawiam.

• Viewing 51 - 100 of 55